بلاگ

فروشگاه

خوب اول از همه به معرفی نرم افزار هوشمند دامی اسپرایت ایران میپردازیم و قابل ذکر است که توجه کنید این برنامه توسط کشور ژاپن ساخته شده است و ما مفتخریم که تنها نماینده رسمی در ایران ، هستیم.

خوب این روز ها همه با بازی محبوب کلش آف کلنز آشنا هستند و شاید شما هم از محبوبیت این بازی باخبر هستید.دامی اسپرایت ایران ،‌ یک نرم افزار هوشمند تحت سیستم عامل اَندروید و آی او اس می باشد که هدف این نرم افزار مدیریت حرفه ای  بازی محبوب کلش آف کلنز می باشد.

به گونه ای که دیگر نیاز نیست کاربر ساعت ها وقت خود را برای صرف این بازی انجام دهد و تمامی کار ها به عهده ربات دامی اسپرایت می باشد و کاربر می تواند استراحت کند یا به کار های دیگر خود برسد.

ربات دامی اسپرایت ایران ،‌ در حال حاضر بیش از ۱۰.۰۰۰ هزار کاربر در ایران دارد...!

همچنین ما در استان های دیگر نمایندگان فعال داریم که به فروش این برنامه پرداخته اند.

ربات دامی اسپرایت ایران ،‌ تنها ربات هوشمند بازی کلش آف کلنز است که هیچ گونه مشکلی برای بازی پیش نمیاورد و کاربر با خیال راحت می تواند به استفاده از آن بپردازد.

دانلود این برنامه رایگان می باشد و کاربر میتواند قبل از خرید ۲ ساعت تست رایگان داشته باشد. فروش این برنامه به صورت کد شارژ‌ و ماهیانه انجام میگیرد.

کاربران باید از طریق سایت ما کد شارژ را خریداری نمایند و درون برنامه دامی اسپرایت وارد کنند تا حساب کاربری آنان به صورت ماهیانه شارژ‌ گردد و بتوانند از برنامه استفاده ببرند...

این برنامه قابل اجرا درون گوشی های اندروید و آی او اس می باشد و همچنین می توانید با استفاده از نرم افزار های شبیه ساز اندروید درون کامیپوتر و لپ تاپ خود هم نصب نماید.

© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دامی اسپرایت ایران می باشد.